Banner 2 Banner 3 Banner 4

O firmie


ASP Group Distributing - oficjalny dystrybutor TEXTRON /  ARCTIC CAT w Polsce.

Witamy na stronie internetowej firmy ASP Group Distributing, oficjalnego importera i dystrybutora pojazdów użytkowych, rekreacyjnych, terenowych oraz skuterów śnieżnych marki Arctic Cat w Polsce.


Firma ASP Group Distributing jest jednym z największych dystrybutorów ATV/UTV, skuterów i akcesoriów w Europie Środkowej i Wschodniej. Na rynkach takich jak Polska, Czechy, Słowacja i Rumunia jesteśmy oficjalnym dystrybutorem ponad 26 wiodących producentów akcesoriów do pojazdów ATV/UTV  oraz motocykli.

Tak silną i stabilną pozycję na tych rynkach nasza firma wypracowała przez profesjonalizm, uczciwość, wyspecjalizowanie się w branży oraz olbrzymi nacisk na jakość sprzedawanych produktów, które zawsze wcześniej osobiście testujemy i sprawdzamy.

W strukturach naszej sieci znajdziecie Państwo ponad 400 punktów naszych partnerów biznesowych, prowadzących sprzedaż importowanych przez nas quadów, skuterów i akcesoriów na terenie całej Europy. U nas każdy znajdzie coś dla siebie – od jeźdźców rekreacyjnych, rolników po zawodowych sportowców. Oferujemy produkty czołowych amerykańskich i kanadyjskich producentów, takich jak ITP, FOX, TJD, Kimpex, Maxima, Arctic Cat, Pro Armor, Fasst, BigGun, Two Brothers racing, Houser Racing, RPM  i wiele innych.

Głównym kryterium jakości naszej pracy oraz przywiązania zawsze była i pozostanie satysfakcja naszych Klientów.
Obiektywnie i indywidualnie doradzamy naszym klientom oraz dbamy, aby za pośrednictwem regionalnych dealerów mogli profesjonalnie zamontować oferowane przez nas akcesoria.

Strona internetowa producenta:

www.arcticcat.com

Menu główne
Čtyřkolky Side By Side Sněžné skútry

Příslušenství a doplňky

ASP Group Distributing

Oficjalny importer
produktów amerykańskiej firmy
ARCTIC CAT w Polsce

Facebook

www.aspgroup.pl

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich użycie.     OK   Więcej informacji.